Yaklaşan Etkinlik:
 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

7/24 İletişim: +90 541 381 9265

info@papagan.com

İş Dünyası

Katılımcı Listelerinin oluşturulması ve takibi,konaklama,yemek,caffe Break,Hostes,ses Işık,Barko,Led perde,mobil ofis Hotel Salon transferleri,şehir turu,Hava alanı transferleri,Şehir içi transferler,Görsel Materyellerin hazırlanması ve basımı Simultene çaviri sitemleri,tercümanlık hizmetleri,promosyon.

Sanatçı temini katılımcı listelerinin oluşturulması ve takibi,konaklama,yemek,caffe Break,Hostes,ses Işık,Barko,Led perde,mobil ofis  Hotel Salon transferleri,şehir turu,Hava alanı transferleri,Şehir içi transferler,Görsel Materyellerin hazırlanması ve basımı  Toplantıya özel hediye ve promosyonlar

Ulusal Bayramlar,Temel Atma Törenleri,Açılış Organizasyonları gibi Alanlarda ihtiya olna tüm planlama ve uygulama organizasyonlarında hizmet veriyoruz.

Avrupa Birliği Tarafından Fonlanan Projelerin Yazılması, Koordine Edilmesi ve Yönetilmesi Organizasyonudur. Profesyonel Proje Ekibimiz ile kurumların üzerindeki tüm yükü alarak projenin uygulanması sonuçlanması ve raporlanmasına kadar tüm süreçleri takip ediyoruz.