Yaklaşan Etkinlik:
 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

7/24 İletişim: +90 541 381 9265

info@papagan.com

Kültür Sanat

Tanınmış sanatçıların ve Özel Tiyatro Topluluklarının ülke genelinde gişe açarak bilet satışı yapmak kaydi ile yapılan kültür merkezi vb salon organizasyonlarıdır bu organizasyonlarda etkinliğin tüm aşamaları firmamız tarafından yapılarak sanatçı ile sanatseveri aynı ortamda buluşturmaktayız 2003 yılından beri 200 ün üzerinde gerçekleştirdiğimiz kültür sanat organizasyonları ve turnelerde binlerce seyirciye ulaşmış bulunmaktayız.

Ülke Genelinde ve Uluslar arası 350 sanatçı ve Müzik Grubuna Ulaşabiliyoruz Güncel ve detaylı listemizi info@papagan.org adresinden isteyebilirsiniz.

Özel ve Kamuya ait Tüm Tiyatrolara Ulaşarak Sizler ile Buluşturuyoruz Başlıca Çalıştığımız Tiyatro Grupları İsimler Aşağıdaki Gibidir.

Belediyeler,Valilikler,Kaymakamlıklar ve Kurumsal Şirketlere sunduğumuz Konser tiyatro gösteri gibi organizasyonların hazırlanması satışı ,sanatçı ve ekiplerinin ulaşım konaklama ve diğer ihtiyaçlarının karşılandığı halka ücretsiz olarak yapılan organizasyonlardır. Bu organizasyonlarda Ülke genelindeki tüm sanatçılara birebir ulaşarak hızlı ve avantajlı organizasyon hizmeti sunmaktayız.

Çocuk Tiyatrolarını ve yeni oyunları takip ediyoru ve çocuk tiyatrosunun önemli olduğuna inanıyoruz.

Belediye Festivali veya Üniversite Şenliğinin tüm alt yapı lojistik ve tanıtım hizmetlerinin hızlı ve kaliteli bir şekilde kurumlara verildiği organizasyonlardır, Sanatçı Temini,Ses Işık ve Sahne Kurulumu,Led Ekran kurulumu ,alan Düzenlenmesi,misafir Transferleri,Havai fişek,afiş ve Görsel Materyallerin hazırlanması promosyon hizmetleri güvenlik hizmetleri.

Milli Piyango İdaresi genel müdürlüğü tarafından her ayın 9/19/29 unda ülke genelinde yapılan Milli piyango Çekilişi organizasyonlarının anahtar teslim yapıldığı organizasyonlardır . Bu organizasyonlarda verdiğimiz hizmetler şöyledir Kürelerin Nakliyesi,Tüm ekiplerin Yemek ve Konaklama Hizmetleri,Sanatçı Temini,Ses Işık Sahne ve Mobil Jenaratör ,Hostes Temini,Görsel Materyallerin Hazırlanması Şözleşmede yer alan diğer hizmetlerin kusursuzca yerine getirilmesi.