Yaklaşan Etkinlik:
 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

7/24 İletişim: +90 541 381 9265

info@papagan.com

Yapımlar

Periyodik Zaman Diliminde Çocukların Tiatro izleme alışkınlığı edinmesini amaçlar

Her Mahallede Bir Sokakta Aynı Kumpanyanın veya Farklı Kumpanyaların Sahne Alması ve Geleneksel Ramazan Eğlencelerinin Yaşatılmasını Amaçlar

Her Mahallede Sokakta veya meydanda vizyon veya nostalji filmlerin dev ekrandan izlenmesini ve bu kültürün yaygınlaştırılmasını amaçlar

Sevgililer Gününde Sokak veya Cadede Sokak Etkinlikleri Planlayarak bu güne özel dekor ve aktiviteler ile özel bir eğlence alanına dönüştürüyoruz

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Giydiği kıyafetlerden Olusmaktadır Şiiir ve Modern Danslar ile desteklenen Gösteri 90dk Sürmektedir.

Ulusal Televizyon Yarışma Programlarında sahne alan ve Başarı elde etmiş bireysel ve Grup Halinde Gösteriler yapan Ekiplerden oluşur.

Dünya Kadınlar Gününde Farkındalık Yaratmak için geliştirilen etkinlklerdir Açık Hava veya Kapalı Mekanlarda Planlanmaktadır.

toplam 60 dakikalık dört farklı performansın sunulduğu bir etkiliktir Sihirbaz,Akrobasi,Çember,Robot Danslarından Oluşmaktadır.

Ulusal veya Uluslar arası Kukla Topluluklarından oluşan bir etkinliktir dünyanın ve ülkemizdeki kukla sanatçılarının sunduğu seçkilerden oluşur.

Cumhuriyet Ruhunu Yaşatan etkinliklerdir İsteğe ve Mekana Göre Hazırlanmaktadır Sokak Etkinliklerinden Resepsiyon Etkinliklerine kadar birçok alanda size özel projeler hazırlanmaktadır.

Atatürk kıyafetleri ve Resimlergilerinden oluşan Günün anlam ve önemine uygun projelerin geliştirildiği bir etkinliktir.

Bu özel günde çocukların geleneksel ve modern oyunlar ile gün boyunca özgürce eğlenebildikleri etkinliklerdir.

yeni yıl’a özel hediye ve sokak etkinlilerinin planladığı etkinlikleridir.

Kurtuluş Bayramı Coşkusunun Yaşatıldığı ve Gelenekselleşmiş kortejlerin daha renkli ve eğlenceli hale getirildiği bir etkinlik planlamasıdır.

Ulusal Tiyatroların oyunlarından ve Atölye Çalışmalarından Söyleşi ve imza günlerinden oluşan bir projedir.

Ulusal Sanatçı ve Müzik Gruplarının Yanı sıra Amatör ve Yöresel Müzisyenlerinde Sahne Aldığı bir Organizasyon Planlamasıdır

Farklı Sanat Dallarının Sahnelendiği ve atölyelerin oluşturulduğu bir projedir.

Yetişkin ve Çocuklar için hazırlanmış Sahne Showları ,Atölyeler,İmza Günleri ve Söyleşilerden Oluşan etkinliklerdir.

Proje detayları için satış temsilcimiz ile iletişime geçiniz.